Kulkelė

Kategorija
Išlydėti
Apie gyvūną
Pradėjusi staiga liesėti, liūdnėti – pasireiškė Coron, aktyviai ir negrįžtamai. Katytės neliko…
Čia reikėtų keleto žodžių apie Kulkelę. Pradžioje, kai pagauta lauke visiškai laukinukė, neturėjusi su žmonėmis jokio kontakto, ji skraidė po voljerą kaip kulka. Mažutė, smulkių kauliukų, apie trijų mėnesių amžiaus katytė prazvimbdavo, o gal ir neprazvimbdavo pro ausis, nes akys mūsų ne tokios greitos kaip gyvūnų pasaulyje įprasta judėti tiems, kam reikia nuo mūsų, lėtapėdžių pasislėpti, tai ir zvimbimą galėdavom sumaišyti – maža kas vasarą zvimbia! Tada pratinosi, pratinosi ir tapo šiai dienai net meilia katytė. Tiesa, ant rankų Kulkelė neina, net ir neimam, nes, kaip žmonės kartais tai pavadina „Draskosi, neina paimti“, žodžiu, imtų draskytis, t.y. nepultų nieko draskyti, tiesiog išsiveržtų iš ją imančių rankų ir tiek. Jei laikytum suspaudęs ir nepaleistum tai jau tikrai draskytųsi, galima būtų ir taip vadinti, o dabar tiesiog pamėginti paimti, išsiveržia iš glėbio, paleidi ir viskas, jokio „draskymosi“, lauk kito karto, bandyk vėl, rask priėjimą, įgyk pasitikėjimą ir tiek bėdos – bus ir rankinė jei jau taip reikia. Bet gali gyvūnas ir nebūti rankiniu, kam čia kilnoti?Džiaugiesi, kad savo švelnutį kailiuką leidžia tau liesti:)
Dabar Kulkelė apie 7-8 mėn, amžiaus, sterilizuota ir visa kita, mielai priimanti glostymus, meilinasi, pasiglausto, be penkių minučių meilybė:) Vis dar smulkių kauliukų, smulkiomis letenėlėmis. Katytė iš tų mažųjų giminės, ne iš tų, storųjų-didžiųjų.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633