Kidas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Džekas ir Kedis.
Džekas tai tas į kurį žiūrint net akis gadina tokios ryškios spalvos – juoda, juosva, rusva, balta ir jau taip ryšku, taip ryšku – takso mišrūnas ir takso dydžio-sudėjimo, tik stambesnis, na, ir aukštėlesnis, kojytės nėra tokios trumpos, sveriantis kokius 12 kg tai tikrai, nes pilnai, gražiai sudėtas, nuaugęs ir užlaikytas, net žvilga:) O ir į dantukus pažiūrėjau, na, kokių maksimum šešių metų, pagalvojau, o ir žvitrus, miklus, o pasirodo, kad Džekui devyni. Labai mielas, bendraujantis, tuoj ant kelių besikariantis, ramaus būdo, geras, draugiškas šuniukas.
Kedis – jo spalvos nemažiau akis gadintų, tik vienos trūksta – nėra juodos, tai švelniau žiūrisi – rusva kakavinė su baltu. Kedžiui keturi metai, jis vos virš kelių galvute, kuri smulkutė, mažutė pagal jo ūgį, o kūnelis gražiai apvalus, tvirtas ir minkštas ir gerai prižiūrėtas, net sakyčiau, galėtų čiut čiut mažiau būti pavalgęs – kojytės plonos, aukštos, kad atlaikytų jo stotą:) Kedis, kaip ir jo draugas mielas ir bendraujantis, tik pirma atsargiau reaguojantis – žiūri ir ištiria kas per paukštis atėjo ir kaip su juo bendraut reikia. Kai išsivedi pasivaikščioti tai Kedis irgi atsileidžia ir lipa ant kelių – glostyk, aš geras, nes tu geras:)
Gyvenę kartu, kambaryje, tvarkingi, pasiprašantys į lauką, gražiai baikštantys – nei trauko, nei lupasi pirmyn, gali ir vyresnis žmogus ramiai pasivaikščioti su bet kuriuo iš jų.
Negali jų žmogus jais ilgiau rūpintis nors ir laba norėtų, deja. Abiems ieškomi geri namai, jie greitai prisitaikys prie naujų žmonių, nes iškart priimantys, įvertinantys ir vertinantys.
Reikia namų viduje, kaip jie įpratę, būti kažkieno draugais. Džekas tai visai ramus, Kedis ir balsą rodantis, ir svetimą į namus nesileisiantis, taigi, Džekas visiškas draugas su kiekvienu, Kedis tiems, kurie namuose nori ne tik draugo, bet kad ir sargas būtų, perspėtų, o reikalui esant ir neįsileistų.

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email