Kiečiausias

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kiečiausias. Jis vienas iš devynių šuniukų. Yra keturi šuniukai ir penkios kalytės. Mama laikutės ūgio ir svorio, panašiai apie 20 kg, nors visai ne laikutės formos. Na, žinoti – nei uodega užsiraičius, nei ausytės stačios, na, žinot, viskas visai ne laikutės, bet palyginimui, kad dažnam būna lengviau įsivaizduoti dydį būsimų suaugusių šunyčių kokio dydžio augs. Taigi, iki 15-20 kg.
Pristatysiu po vieną. Bent jau pasistengsiu, nes jei kas neturėjo patirties kaip atrodo fotografavimas kai paleidžiami lakstyti apie kojas devyni ilgakojai, jau apie 4 kg sveriantys poros mėnesių šaunuoliai greituoliai bistruoliai tai negali įsivaizduoti kaip tos linksmybės atrodo kai jie visi arba pakaitomis ištisai po kelis į kojas kabinasi rodydami džiaugsmą, siekdami sau vienam dėmesio, mėgindami nustumti brolius seses ir būti pirmi ant kelių, po ranka ar bent jau prie kojos, kai jie visi siekia atrišt batus, nuaut, nutraukt ir visaip kaip kitaip padėt tokią karštą savaitgalio dieną kad atsipalaiduotum, pailsėtų kojos, o greta tekantis Nemunas nelabai nešantis gaivą, bet traukiantis išsimaudyti būtų dar arčiau – basomis juk iškart į upę ir maudykis!
Kaip jau supratot, šuniukai prie Nemuno. Veliuonoje. Žinau, uteniškiai turės net susimąstyti… aha..Veliuona…Veliuona…kur ji??O ji prie Jurbarko, visai čia pat. Tiek čia tos Lietuvos ir yra – trys valandos ir pervažiuoji, tai, žodžiu, netoli. Jei kam atrodo toli mes padedam per savo vadinamus dipidi – surandam kas paveža, patys prisiderinam pavežam. Viskas tam, kad šuniukas rastų namus. Kam tai ir neatrodo svarbu, o mums tai yra mūsų gyvenimas, Padėti rasti namus. Jei įsigilinsit ką reiškia tokie žodžiai, tikrai suprasit, kad tai yra svarbiausia. Juk Jūs turit namus?O pamėginkit įsivaizduoti jei jų neturėtumėt. Pavyksta?Nelabai, nes atrodo neįmanoma. Kaip?Kodėl?
O va, jie neturi. Padėkim.
Mes padėsim viskuo kuo galim – pavėžėjimas, sutarta dėl paaugusių kalyčių sterilizacijos – padėsim. Jums reikia tik suteikti jiems visiems gerus namus.
Čia berniukas rudas ir toks koks rudas, toks ir pravadyrius – jis pirmas, aršus, sesę brolį nustums, atims, kas jam reikia tą pasiims. Aršiakas kietiakas. O visa kita kaip visų mažų judrių, smagių ilgakojų šunelių.
Dėl šunyčio ir visų šunyčių skambinti jos globėjai tel.:865688920, arba 861232962