Švelnutė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Jei būtų reikėję rinktis man, net nedvejodama būčiau ėmusi šią mergytę. Švelnutė, kitų paskriaudžiama, nes ramesnė, silpnesnė tuo savo ramumu, visai nėra arši ar besistengianti nustumti, kad gauti. Ji palauks ir tada tenkinsis kas beliktų – trumpesnis glustelėjimas, mažiau perbraukimų per kailiuką, vos lyžtels rankos pirštus ir bus nustumta kitų. Bet iš akių šviečia tokia šiluma, toks gerumas…
Užaugusi bus smulkesnė nei broliai, bus prieraiši ir dėkinga. Draugiška su visais ir mylės visus.
Padėsim sterilizuoti. Dabar dalinuosi jos ir visos šeimynos skelbimu:
Ji viena iš devynių šuniukų. Yra keturi šuniukai ir penkios kalytės. Mama laikutės ūgio svorio panašiai, apie 20 kg, nors visai ne laikutės formos. Na, žinoti – nei uodega užsiraičius, nei ausytės stačios, na, žinot, viskas visai ne laikutės, bet palyginimui, kad dažnam būna lengviau įsivaizduoti dydį būsimų suaugusių šunyčių kokio dydžio augs. Taigi, iki 15-20kg.
Pristatysiu po vieną. Bent jau pasistengsiu, nes jei kas neturėjo patirties kaip atrodo fotografavimas kai paleidžiami lakstyti apie kojas devyni ilgakojai, jau apie 4 kg sveriantys poros mėnesių šaunuoliai greituoliai bistruoliai tai negali įsivaizduoti kaip tos linksmybės atrodo kai jie visi arba pakaitomis ištisai po kelis į kojas kabinasi rodydami džiaugsmą, siekdami sau vienam dėmesio, mėgindami nustumti brolius seses ir būti pirmi ant kelių, po ranka ar bent jau prie kojos, kai jie visi siekia atrišt batus, nuaut, nutraukt ir visaip kaip kitaip padėt tokią karštą savaitgalio dieną kad atsipalaiduotum, pailsėtų kojos, o greta tekantis Nemunas nelabai nešantis gaivą, bet traukiantis išsimaudyti būtų dar arčiau – basomis juk iškart į upę ir maudykis!
Kaip jau supratot, šuniukai prie Nemuno. Veliuonoje. Žinau, uteniškiai turės net susimąstyti… aha..Veliuona…Veliuona…kur ji??O ji prie Jurbarko, visai čia pat. Tiek čia tos Lietuvos ir yra – trys valandos ir pervažiuoji, tai, žodžiu, netoli. Jei kam atrodo toli mes padedam per savo vadinamus dipidi – surandam kas paveža, patys prisiderinam pavežam. Viskas tam, kad šuniukas rastų namus. Kam tai ir neatrodo svarbu, o mums tai yra mūsų gyvenimas, Padėti rasti namus. Jei įsigilinsit ką reiškia tokie žodžiai, tikrai suprasit, kad tai yra svarbiausia. Juk Jūs turit namus?O pamėginkit įsivaizduoti jei jų neturėtumėt. Pavyksta?Nelabai, nes atrodo neįmanoma. Kaip?Kodėl?
O va, jie neturi. Padėkim.
Mes padėsim viskuo kuo galim – pavėžėjimas, sutarta dėl paaugusių kalyčių sterilizacijos – padėsim. Jums reikia tik suteikti jiems visiems gerus namus.
Dėl šunytės skambinti jos globėjai tel.:865688920, arba 861232962