Kosa

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kosa (aš vadinau Kuosa ir glosčiau glosčiau, matyt nusiglostė „u“ ir liko Kosa vietoj Kuosos:) ). Ir užuuumurkė vos prilietus vos į kambarį įėjus ir narvelio duris atvėrus net nereikėjo sakyti „Labas, būkim pažįstamos, aš gera, tu gera – draugaukim“. Ji praleidusi visą įžangą murkė iš anksto, lipo ant rankų net neatsiklausus, voliojosi kojas į priekį ištiesusi, atsipalaidavusi, nekreipdama dėmesio į kitas kates, į orą už lango, į mėnulio fazę, t.y. apskritai į nieką – ji atsipūtus ir laiminga. Kad ir kas.
Jauna, poros metų katė gavusi dėmesio tiesiog sužydo ir iškerojo. Nuo šiol to dėmesio gražuolė gaus daug – ta melsva kailiuko spalva vos prigesinta rusvo atspalvio, tos žalios apvalios akys ir besišypsantis, laisvas nuo baimių snukeliukas – katė bele kam kas nori nesuvaržytos, ramios, mielos, meilios katės.
Jau sterilizuota. kailiukas, beje, gražės iki begalybės, dabar ji neturėjus nei maisto gero, nei ramybės, bei dėmesio neturėjo kaip ir kailiuką puoselėti, nuo šiol viskas pasikeis – ras mylinčius namus ir žydės nežiūrint metų laiko:)
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email