MurmurDzin

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Murmur Dzin. Jau tokia „viskas dzin“, jau tokia atsipūtusi – glostai – jau taip gera, taip geeeera, išsitiesia ir nekruta, tik murkia, paimi ant rankų, išglostai, išniurkai, perneši, padedi, pakeli, perneši, panėšėji – ji murkia ir dzin. Nešiok, glostyk, jai gerai, nėr čia ko baimintis. Ir teisingai. Ko čia? Tiesiog mėgaukis tuo ką gauni, katės tą žino, čia kaip aukštesnis suvokimas ne visiems pagaunamas net visam gyvenimui prašvilpus.
Gražiii… tamsuma su šviesos blyksniais, o didžiausi geltoni blyksniai snukučio vidury – minkštos akys, žvilgsnis aksomas, o minkštumo kailis! O purumo ir gilumo-tankumo panėrus rankas į šiltai vėsinantį ar vėsiai šildantį plaukų šilką tiesiog ir pats biškį dzin:)))Gera ir tiek. Apima palaima kaip po gero sprando ir pečių juostos išmasažavimo (džiaugiesi, kad jau pabaigė, o kaulai sveiki, nesulaužyti:) ).
Puiki draugė, užkrečianti meile.
Metų dar neturinti, jau sterilizuota.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email