Lakis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Lakis. Meitėliokas kaip reikiant! Na, kas turi/turėjo rotveilerius tai žino ką reiškia toks apibūdinimas toks Lakis, apimčių, kompleksijos kaip rotveileris. Gal biškį perpenėtas, galėtų būti liaunesnis. Jei gautų galimybę išsilakstyti, aktyviai gyventi tai nebūtų toks veršiukas. Vesti pasivaikščioti tokį nėra lengva užduotis – tįsia įsirėžęs, nes jėgų daug, energijos daug, o vedimo mažai, išsibėgiotų taip netįstų. Būtų idealu jei gyventų savo teritoriją aptvertą turėdamas tai nereikėtų niekam rankų tampyti.
Lakis iš mūsų imtas metų šuo ir pora metų pralaikytas, jau aišku, kad buvęs savas ir t.t., bet gal tik man taip atrodo, kad taip turėtų būti laikoma – savas nuo pirmos paėmimo akimirkos. Tačiau žmonės labai skirtingai supranta sąvokas ir manymus – praėjus porai metų jis vis dar mūsų ir buvo grąžintas, nes pjauna vištas. Įdomu, per du metus tikriausiai visą vištų fermą spėjo išpjaut?Kažkaip nesusidėlioja man mozaika „mano/nemano, pjauna/nepjauna“, na, ir daugiau žodžių galima būtų į tą pačią eilę išdėlioti, bet niekas nesigauna.
Faktas tas, kad grįžo ir kad dabar ieškosi kitų namų.
Jis sargus, jaunas, stiprus, apvalus, energingas, mėgsta vištas (ar reiktų sakyti, kad nemėgsta, nes juk pjauna…?), žmogui savam draugiškas, svetimas prie jo jei šeimininkas nesupažindins ir nenuramins, kad viskas gerai, tai ir pats neis – kompleksija įkvepia.
Ir dar – jis tikrai nori savo namų – paskutinėje foto, žiūrėkit kaip gerai susidėlioję – Lakis tįsia į vieną pusę, o į kitą pusę rodyklė rodo „Gyvūnų globa“. Iškalbingiau būti negali:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633