Larsas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Larsas. Septynerių metų sveikas, judrus vokiečių aviganio mišrūnas – tokio dydžio, ūgio, svorio kaip būdamas grynas ir būtų. Jo mama, sako, buvo su dokumentais, o tėtis (man labai patinka indėnų vardų davimo specifika:) – Tas Kuris Priėjo. Ir gimė Larsas. Charakteriu šis šuo idealus vyresnio amžiaus žmogui – mokantis būti ir būnantis ramus su tais, kurie jau vertina ramų būvį, be reikalo nesiplėšantis, nešokinėjantis ant žmonių nei iš džiaugsmo, nei iš piktumo – kaip kad retas šuo Larsas nepuola dviratininkų, nesiveja, neloja ir negainioja važiuojančių automobilių. Gyvenęs būtent su vyresnio amžiaus žmogumi jis nepargriaus savo kompanjono, įpratęs elgtis atsargiai, atvažiuojantys anūkai jam tabu, nors pastoviai jų keliamo triukšmo jam tikrai nereikia. Gyvenęs visuomet kambaryje ir buvo išleidžiamas į lauką pasivaikščioti vienas ar su šeimininke iš sodybos niekada nebėgęs, žino savo teritoriją, žmogui išvykus iš namų kantriai laukdavo be jokių pavirkavimų.
Žodžiu, tai kiekvieno, norinčio draugo savo artimam žmogui, svajonė. Visi nori būtent tokiomis savybėmis pasižyminčio augintinio. Dažnas ima augintis jaunutį šuniuką ir sako, kad užsiauginsiu kokį norėsiu, bet dažnas vėliau supranta, kad tai labai sėkmės ir dar keleto aplinkybių (na, irgi sėkmės), derinukas, kuris susideda dažniau retam, nei dažnam.
 
Šiam tobulam gyvūnui, kurio šeimininkė išėjo, ieškomi nauji labai geri namai, su tokiomis pačiomis gyvenimo sąlygomis – sodyba, gyvenimas viduje, išėjimas į lauką ir kad Larsas, dar gyvensiantis minimum tiek, kiek jau pragyveno, jaustų dėmesį ir šilumą, o mainais gausit tik daugiau – atsidavimas ir prieraišumas nesimėto, tik jų vertę pajuntam kai kažko tokio netenkam.
Larsas laukia Jūsų sodyboje netoli Utenos, dėl jo skambinti tel.: 862722951