Netikit?

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Čia Jūs netikit, aš irgi netikiu, o kas galėtų?Čia beglobis?Ojej..koks gražus! Perėję vandenį ir varines triūbas – sirgę, gydyti, snargliojęsi per abi lūpas – čia dvi nors skiriasi tik stambumu – viena (ar vienas, prisipažinsiu, nežinau ar stambesnis nėra vis dėl to brolis?…) pukilograminiu kitą apdeda:) Abi buvę laukinės kad ojej, dabar jau buvo prieinančios kai nėra svetimų žmonių visai arti, smalsaujančios, uostinėjančios, bet po ranka glaustytis nelendančios, šiandien ėmė ir priėjo – smulkesnioji, stebėjo kaip su Akiukais žaidžiu, dirst – žiūri į mane, sakau, ateik, ir priėjo! Ir po ranka palindo, ir išglosčiau, ir vėl lindo, ir vėl glosčiau ir įsimurkė, kad net baikštesnioji priėjusi sėdėjo ir žiūrėjo – matyt ir jai nesitikėjo:))
Apvalios tokios, kad net baisu – kompaktiškos, apie metų laiko, trumpo, tankaus,puraus kailiuko, apvalių galvų, akių ir uodegų, žodžiu, akys už nieko neužkliūna, visur nusirita per apvalumus ir nusiridena kad vėl grįžtų ir vėl ridentųsi:)
Namuose apsiprastų, būtų aktyvių aktyviausios, medžiotojos, namų papuošyba būtų, nuo visų kitų juodų dalykų saugotų žalias akis užapvalinę, visoms raganoms ant kupros mielai sėdėtų ir svetimus kipšus atbaidytų! Ar baisiai prirašiau?:)) Na, man tai nebaisu, aš pati ragana būčiau jei būčiau, o ir Jūs nebijokit – viskas gyvenimiški dalykai, kiek tiki, tiek ir yra, svarbiausia katytėms namus suteikit, ir kaip sakiau – nuo visko apsaugos!:)
Sterilizuotos ir visa kita.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633