Letutė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Letutė. Apie trijų metų amžiaus, mažutė, smulkutė, iki 8 kg sverianti šunytė-stirnytė. Tik kojos jos nėra tokios kaip stirniuko ilgos, tai galvyte kelių beveik nesiekia. Nuotraukose atrodo didoka, bet šiaip mažutė.
Labai prieraiši – kai vieną žmogų „pasigauna“ tai jau su visam. Bet kaip priprato prie dabartinės savo globėjos, taip pripras ir prie kito kantrybės turinčio žmogaus. Reikia ir kantrybės, ir supratimo, kad iš pirmos dienos netaps Jūsų gerbėja, kad reikia tą garbinimą užsitarnauti. Kad dėl to reikės pradžioje padirbėt. Visas įdirbis atsiperka. Jei tik to sieksi.
Gyvena su kita šunyte, katinais tai draugai jai gali būti, elgsis gražiai. labai tiktų vienišam žmogui, palaikytų kompaniją, atgintų nuo piktų vyrų:) Vyrų Letutė nemėgsta, matyt jos praktika rodo, kad buvo už ką. Piktai ir nirčiai juos aploja iš tolo, neprisileidžia jei nori prieiti ir rodyti, kad jis geras, ji nesutiks ir puls kaip puolė iš tolo. Prisipratint ir vyriškis prisipratintų, tačiau reikia kantrybės, reikia supratimo, reikia meilės. Viskas ateina su laiku. Priklausys nuo Jūsų noro tikrumo ir didumo.
Sterilizuota, tvarkinga, viena palikta netriukšmauja.
Globojama namuose, dėl jos skambinti tel.: 867214189