Švedukas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Švedukas. Jis pirmas, kurį pamatot įvažiavę į kiemą. Dabar čia jis yra mūsų cerberis. Nedidukas, galva siekiantis kelius, bet smulkus, iki 15 kg svorio, šiurkščiaplaukis, labai aktyvus šuniukas. Aploja visus, nes tai signalas – „teritorijoje svetimi!“ Labai sargus, nemiegantis. O kai jau vedžiojami šunys tada jau Švedukas ir iš pavydo, ir iš azarto, ir jau kitus šunis loja taip, kad rodos suvalgys. Na, jo draugai žmonės, šunys gerai nebent kalytės ir tai ne visos.
Švedukui apie 5-6 metai, turi vieną pagadintą akytę, t.y. ji pusiau primerkta, mažesnė, kažkur užsikabinęs matyt, čia jau seni, pamiršti reikalai. Bet nelabai kas per tuos plaukiukus gali tai pamatyti, nebent specialiai įdėmiai žiūrės.
Ieškomi energingus, judrius šuniukus mėgstantys žmonės. Švedukui kaip draugui ir kaip sargui viename.
Va, Mikis tai sniego šuo, jam tai taip tinka sniegas!Galėtų kinkinius tempt, galėtų per laukus neštis vėju viesulu uraganu. Pas jį tiek energijos, tiek noro, tiek troškimų!Ir visi jie uždaryti tarp voljero grotų. O jis norėtų kasdien dalintis bendravimo džiaugsmu, dalyvavimo kartu sniego žaidynėse.
Apie trijų metų energijos užtaisas. Laikos mišrūnas, tik kailis jo gal labiau samojedinio tipo, lokena, o ne įprasto šuns kailis.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633