Maksas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Turiu keletą šimtų šios dienos fotkių ir norą bent pusę skelbimų sukelti, kaži nuo ko pradėti?Norėčiau nuo Makso, dobermano, nors foto jos visai nenusisekę, šuo šimtą kartų gražesnis ir geriau atrodo. Puikus. O, svarbiausia, nors tokio didumo šuo patinas, nekastruotas, jaunas, apie dviejų metų amžiaus, bet kad tokio gerumo būtų tai retas atvejis. Tiesiog labai labai retas.
Esu 1,68m ūgio, Maksas kai atsistoja ant dviejų tai pasilypėja man sulig viršugalviu:)Mes vienodo ūgio reiktų sakyti:)
Puikus šuo. Draugiškas, neagresyvus, neparodė nei mažiausio pykčio, susinervinimo dėl milijono kitų šunų, jų lojimo, tiesa, po važiavimo tik biškį pasiseiliojo, bet irgi labai minimaliai. Išlaižė rankas, nuprausė veidą.
Ieškomi Maksui namai, tokie pat stabilūs kaip jis pats:) Jau gana buvęs prastose rankose, apie kaklą jau išgraužta rumbė nuo pririšimo grandine, laimei tik pati pradžia žaizdelės vos vos, tik plaukai turės ataugti. Šiaip jau stebėtinai gražus, švarus, dailus, galima įsimylėti, ką mes ir padarėm;)
Taigi, puikios sąlygos, puikūs, stabilūs žmonės, namas/sodyba. Šuo draugiškas, jokio sargavimo funkcijų iš jo niekas neišpeš, iš jo gaus draugystę, bendravimą. Kitiems šunims, beje, Maksas irgi nerodo agresijos ar piktumo, netgi nerodo susidomėjimo-noro pulti prie kitų. Atrodo labai stabilus, mielas, bendraujantis. Lengvai neatiduosim;)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: