Taksis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Taksis jaunutis, nuotraukose kur kas didesnis atrodo nei realiai, jis ko gero atrodantis visai kaip taksas, ar ne?Na, grynaveislis ta prasme?:)
Gražuolis, fotogeniškas kad jį kur, iš bele kurios pusės tiesiog pasakiškai gražus šunius. Galvytė smulkytė, kūnelis apvalus, krūtinė plati, man biškį antytę iš priekio primena:))) Gal manot, kad jis marmurinis, na, spalvos tokios – juodas pilkais lopais? Nea… jis mūsų kaimo bendrąja prasme atspindys. Kaimas dabar labai lopuotas – yra gyvenančių visaip, visą skalę gyvenimo būdo galima rasti. Taksis to žemojo kaimo, žemųjų energijų atspindys – punčius (! aukštaitiškai pasakiau??:))Jeee, vis nesigaudavo ir va, išsprūdo;) ) ant kaklo ir kai jau poodinės erkutės nugraužtas kailis visiems pasimatė tada teko grūst iš namų, gal kad patiems pasidarė baisu kokia zaraza užsikrėst čia gali. O kad turi gyvūną tai juo rūpintis reikia, tai čia jau kitos energijos reikalingos, ne tas lygis kad susivokti… Tai va, gražuolis Taksis bus nepaprastai gražutis šunius kai ataugs jo kailiukas, taps juodas, blizgus ir nekels fe emocijų. Arba kai žmonės paklius susivokiantys ir suvokiantys – rūpinkis ir niekas netaps FE.
Labai mielas, labai bendraujantis, labai guvus, linksmas šuneliukas. Nejaučia, kad yra FE ir puikiai su visais bendrauja. Bus kažkieno mylimukas, net neabejoju!
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email