Marčius

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Bijot imti tuos, kurie Jūsų bijo, su kuriais reikia kantrybės įrodyti, kad Jūs nebaisūs ir kad galit draugauti. kai jie patiki tada viskas puiku, tik kad kartais tam tikėjimui ateiti jiems reikia metų, o dauguma mūsų metų kantrybės neturi. Labai dažnai neturim kantrybės jei langai kompe nepasikeičia mums panorėjus greičiau nei mes panorim. Tada sako lėtas kompas ir jį gerinam. To paties tikimės ir realybėje – draugystė, pasitikėjimas, viskas turi ateiti kaip ta kompo langas – greičiau už mirksnį. Bet, žmonės, čia gyvybė, čia mes. Kaip mes – tokie pat kuklūs, jautrūs, jaučiantys, norintys, stebintys, laukiantys kad pasitikėti, kad priprasti, kad suprasti. Neesam mes MIRKSNIU viską gebantys, jie taip pat.
 
Tai čia kantriems. Marčius, virš metų nuostabaus grožio katinas, ateinantis pauostyti ištiestos rankos pirštų. Per metus laiko prieina kai nėra pašalinių, atsargiai i pauosto pirštus. Nuostabu koks pasiekimas! Ar išlauksit daugiau?Žinoma. Tik ateikit ir apsispręskit tas, kuris pasaulį suvokia ne kaip besikeičiančius kompo langus.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633