Meilutis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kaip vyksta fotografavimas?Kaip kuriame kambaryje kaip kada. Kai fotografuojama ten kur yra Meilutis tai fotografuoti tikrai reiškia dirbti, nes reikia biškį atsargiau lankstytis, tūpčioti ir vaikščioti, nes negali sukelti grėsmės Meilučiui kristi, nes jis turi nagučius ir tikrai mėgins išsilaikyti nenumestu, tai gana skaudžiai atsilieps kaklui, nugarai ir pan. – Meilutis visą laiką sėdi ant sprando ir palaimingai murkia – išnaudoja visas akimirkas kai žmogus yra kambaryje, turi jis atsidžiaugti, turi juo atsidžiaugti. Reikia pasakyti, kad jei žiemos metu tai visai pakenčiamai kažkaip ir nagų jo nejauti, ir jam nučiuožti mažesnė tikimybė.
Katino meilumas toks padidintas, kad tikrai ne kiekvienam jį pernešti (meilumą ir Meilutį). Begalinio. Kaip ir troškimo bendrauti – jo nufotografuoti tiesiog neina, nebent kas kitas ant rankų laikytų arba už uodegos ir neleistų vėl sprando pasiekti:)
Meilučio užpakalinės kojos achilo sausgyslė plyšusi, taigi deda koją, kaip kad matosi paskutinėje foto – pilna pėdute, taigi šlubuojantis ir tas nesikeis, plyšta ir nesusiųsi. Meilučiui apie metai, gal truputį virš. Turi slogą tai purškimas į nosį kasdienis jo džiaugsmas pabūti ant rankų.
Po kokios savaitės bus kastruojamas. Ir vis viena tikiuosi, kad Meilutis ras namus. Negali nerasti kai taip ieškai kaip jis:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633