Vupi

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Prisipažinkit – manėt, jog ji netikra:)
O čia Vupi, pati tikriausia ir žaviausia šiurkščiavilnė šunelė (ne avelė)Užmetus akį, pirma mintis – nuotraukos nespalvotos. Oho, galvoju, kaip taip sugebėjau padaryt kai fotografavimui netaikau jokių sugebėjimų, vien SPRAGT – foto, SPRAGT – foto. O čia, nespalvotos, net sendintos foto atrodo. Bet ne, vis dėl to tikrai SPRAGT metodu, bet kai šunė tokia neeilinė tai ir vaizdas toks, prisitaikantis prie jos.
Miela, vidutinio ūgio, pirmo prisilietimo nežymiai atsitraukianti, niurkymams nepasiduodanti, bet išglostoma jai jau pažįstamo žmogaus drąsiai. Jaunutė, greitai mokosi, pažindinasi ir dedasi į savo galvutę ausų pagalba priimdama ne tik garsus, bet ir visus virpesius ir bangas, reaguojanti jomis su dar platesniu išraiškų spektru nei šiaip, įprastas ausis jei turėtų. Lokatoriai jos ypatingos formos, įstatymo vietos ir jautrumo – aukštyn, žemyn, į dešinę, į kairę, ratu ir 17val vieta laikrodyje, viskas nurodoma:)
Poros metų amžiaus, artimiausiomis dienomis bus atliekama sterilizacija.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633