Meškutė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Meškutė. Neturinti metų. Iš to paties kiemo kaip ir Zylutė. Abi nebuvo lepinamos, bet užtat abi vertina kiekvieną švelnų prisilietimą. Perbrauki ranka per nugarą ir Meškutė pakelia nedrąsiai akis – negi galima nebijoti kai ir kitą kartą ranka artės?
Kukli, švelni, dėkinga, prieraiši, meili, pati privengianti lįsti ir prašytis glostymų, tačiau matosi kaip to nori, kaip žiūri į akis nedrąsiai, bet jau su viltimi, kad bus gerai.
Lauke jaučiasi laisviau, saugiau ir labai trokšta kitų šuniukų draugijos, lytis. Nuotraukose su Vudžiu, kaip ir senuku, tačiau labai su dideliu interesu draugauti, taigi, abiems labai tinka, abu vienas kitam į ausį kažką šnibždėjo, o uodegytės abiejų be paliovos vizginosi ir išdavė jų galimas temas.
Meškutė mažutė, ilgesnėmis kojytėmis šunytė-stirnytė, už katę tik aukštesnė, bet sverianti tik kokius 5 kg.
Jau sterilizuota, čipuota, nukirminta, nublusinta. Laukia jautraus, švelnaus ir iš pradžių ypač kantraus ir supratingo šeimininko, nes vaikščiot reik išmokt nebijant visko kas aplink. Kai šunytė jaus iš šeimos meilę, ir aplinka jai neatrodys tokia pavojinga kaip kad buvo.
861232962
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633