Keturakis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Na ir kodėl jį pavadino Keturakiu?Neaišku, bet matyt kažkas buvo tokio, kas įtakojo buvusių jo šeimininkų (nors nelabai norisi juos taip vadinti) pasirinkimą.
Lai būna kol kas Keturakis, ras namus ir gaus jam labiau tinkantį, geriau atspindintį vardą.
Keturakis labai nestandartinio snukučio šuniukas – tarsi galva buvo skirta stambesniam, masyvesniam, o teko jam:) Labai neįprastos akys, labai gražios, tiesiog įsiurbiančios – naivumas (jei tai būtų žmogus, jose matytum naivumą), sumišęs su vaikiškai tyra meile. Įsižiūrėtumėt, manau irgi tai pamatytumėt. Mielas kiek gali būti mielas gyvūnas. Meilus ir be galo trokštantis bendrauti, būti glostomas ir kartu leisti laiką smagiai šėlstant. Juk visai jaunutis, kaip ir jo sesės – Zylė ir Meškutė – neturintis metų, gal apie 8-9 mėn. šuneliukas. Nedidelis, nors už seses stambesnis, gal 10 kg sversiantis.
Mielas šuniukas pirmą kartą išėjo pas mus į lauką, buvo labai nedrąsu, bet dar labiau džiugu. Ir mums, ir jam:) O jis moka rodyti džiaugsmą, moka rodyti dėkingumą.
Kam draugelis linksmuolis?:)
861232962
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633