Milka

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Ir taip buvo gaila atgal į narvelį kelti kai bent penkiolika minučių ją glosčiau, glaudžiau, kai ji atsipalaidavo, pasidavė ir užmurkė, žaidė su plunksnele, pradėjo praustis ir pasijuto gerai. Bet ką galiu?Tik su Jumis dabar va, dalintis ir tikėtis, kad ją pastebėsit baltų trispalvių mylėtojai, nes ją gali jau vien dėl spalvų mylėt, nors tai ir nėra meilė, ji giliau, kai paimi ir negali palikt. Katytė mažutė, apvalutė, tankiu trumpučiu kailiuku, minkštu kaip vata kai pirštai panyra ir nenori iškilti. O kai katytė, vardu Milka taip šiltai prisimerkia, dingsta įtampa, nepasitikėjimas, kai glaudžia galvutę prie rankos, išsitiesia patogiai ir ruošiasi užmigti, tai iš viso, širdis skauda, bet imu ant rankų, ji prisiglaudžia ir nešu atgal, laikinai, iki Jūs ateisit pas ją.
Milkai apie šeši mėnesiai gali būti, gali būt gal ir septyni, nors iš pažiūros daugiausiai penketą galėtum duoti, jau sterilizuota, suduoti vaistai nuo parazitų.
Jau ir socializuota tiek, kad Jums belieka tik penketas minučių kad būtumėt šilti, artimi draugai.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email