Pruncius

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Pruncius rudenį buvo mažas kaip kumštis, dabar jau paaugo į paauglinį, apie 8-9 mėn. amžiaus plačioms sofoms skirtą kad talpintų jo kailinius, kurie dar ruošiasi ilgėti ir platėti nuo Jūsų meilės, Jūsų gero maisto, Jūsų šukavimų ir Prunciaus nešiojimų. Juk žinia – stresas, nervai veikia elgesį, blizgesį, puošmenos auga ramybėj ir meilėj. Prūnciukas nepatyrė dar rodos tų nešiojimų, bet kad paglosčius ir pakalbinus labai nustebino – pasirodo jis jau žinojo kaip tai gerai ir kaip elgtis ant rankų ir kad reikia murkti imti ir kad gera kai tave globia ir kalbina, kaso kailiuką, glosto papilviuką. Iš kur jis šitas lauko katiniukas tai žinojo aš nežinau, bet faktas kaip lietinis blynas – jis jau pasiruošęs ant kelių, jam nebus naujiena, kad šiluma sklinda nuo rankų ir iš akių, jis jau tai žino ir jis jau rankinis kataniukas:)
Suduoti vaistai nuo visų parazitų ir suvakcinuotas, kastruojamas bus po daugiau kaip savaitės tai labai jau neblogai jam būtų tą dešimt dienų ne narve plempsoti, o Jūsų palangę puošti.
Pruncius Puošmena laukia Jūsų.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email