NePūkis

Kategorija
Katės
Apie gyvūną
Va, čia i Nepūkis matosi (kur Pūkis neužstoja:) ) Nepūkis, Pūkio brolis, taigi, amžius ir kita atitinka. Ir baikštumas, beje, irgi, ir dar trupučiuką, per nagiuką, daugiau. Bet, iš esmės, tai ar tas ar tas, bet naujuose namuose to paties laukiniškumo bus. Pradžioje. Po to eisis reikalai kaip visada, kaip su visais baikščiais – lėtai, po trupučiuką, pažanga pasimatys už poros mėnesių, o ne už poros dienų. Jei stengsitės bus savaite ar dviem greičiau, jei tingėsit stengtis, ateis tas laikas savaime, pats, be Jūsų papildomo vargo. Tiesiog ateis. Kaip viskas ateina ir viskas praeina.
Taigi, geriems, kantriems, atsipalaidavusiems, kates suprantantiems ir norintiems namuose tikro, didelio katino su nueitu bendru ilgu keliu iki meilumo pasireiškimų. Kad būtų ką prisiminti.
 
Pūkiui apie 7mėn., kastruotas ir visa kita, prie rankų pratinamas, prie nosių irgi, jau graži pradžia padaryta, o graži pradžia, kaip visi žinom, pusė darbo.
Laukiam Jūsų vet. klinikoje adresu Donelaičio 10, tel.868678900, nes katinukas sveikas, tik turi ten su broliu saugią vietikę:)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email