Pjero

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Dar vienas…
Kai laikomas kaip daiktas, kuriam, kokia nesąmonė! auga kailis ir kuris pats neišsišukuoja, ir pats veliasi, pats teršiasi, laikai purve, lietuje, metai, antri, treti, daug metų, o jam kailis vis baisėja, ilgėja, susivelia, susisuka, prisivelia purvo tiek kad tas tiesiog verčia iš kojų, spaudžia prie žemės, fe…negražus šuo, dar ir senas pasidarė, dar ir neloja, nu net prie tvarto nemalonu laikyti, klišuoja, biškiuką gal sąžinė pagraužia… nors, gal tai ne sąžinė, gal truputuką „Ką žmonės pasakys?“, o gal net ne tai, gal vis dėl to, vargas ir nėra naudos. Va! Eik jei dar paeini tolyn iš mano akių!
Nuėjo, gal net nelabai toli. Sodų bendrija prie Ignalinos.
 
Pjero. Seneliukas. Kūdas, ramus, lėtas iš tų mielų seneliukų – ar šunų, ar žmonių, kurie kelia šiltą jausmą, skleidžia ramybę, kurių pablukęs, bet aštrus ir geras žvilgsnis. Su tokiais tiesiog gera būti.
 
Būtų tobula jam rasti namų globą su šiltais, ramiais namais, kaip kad užvakar išvyko kitas toks pats kudlius Vincentas, kaip kad daugiau mėnuo laiko namų globoje Žėrutis. Tiesiog buvimui kartu dėl šuniuko.
Būsim dėkingi pirmiausiai mes, tada tikriausiai jau Jūs jam, Pjero, nes kam duodi, tas moko, taigi, už visa ką išmoksit kartu.
Ir jei padėsit mums visus tuos kasdien plaukiančius, pastarosiomis dienomis tai šunelius, išlaikyti, laikytis dėl jų, su visais kurie yra pas mus, ir be atvangos plaukia.
 
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)