Nuf Nufas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Čia trūksta žodžių. NUf NUfas. Iš kur toks?Hmmm… Kokia veislė klausiat?Nu aš nežinau, jis paso neturėjo, pats nesako, tyli, tai sakysim mišrūnas;) Nu bet koks… veislės apsprendžia, o čia – laisvė ir gamta, kosmosas, žodžiu;)
Metų, na, gal pusantrų, bet nelabai dar gal bus. Su išraiškingomis akimis, žvilgsniu, snukučiu ir viską kartu sudėjus gaunasi wow!
Tik socializuoti reikia, nėra lengvas reikalas. Iš toliau, kai tik įeini į voljerų kambarį tai loja abu su Serbentėle, drauge, puola, nežinantis pagalvos – o, šitie tai pikti… Ne, visiškai – Nuf NUfą nuo pirmų akimirkų imam ant rankų, niurkom, glostom tam, kad apsiprastų, nusikratytų prisilietimų, artumo baimių. Po dešimties dienų tokio pratinimosi jau iš akių matosi, kad drąsiau, ramiau priima ir net nori, pats prieina, baksi nosiuku, lenda artyn, nugriūna – glostyk. Bet lauko reikalai kol kas tokie, kad reikia į lauką ant rankų išnešti (14kg!), pasatatai ant žemės ir jis galvą į visas puses sukioja, sėdi ir tik mirksi, geria orą, stebi aplinką ir nejuda, na, buvo atsistojęs. Po dar keleto dienų labai tikiuosi žengs ir pirmus žingsnius. Reikia labai atsargiai, saugant, kad neimtų panikuot ir traukytis kad pabėgt, jei taip ima elgtis, tada iškart prisitrauki laikydamas ant trumpo pavadėlio, priglaudi, glostai, ramini. Dar, oi, kiek reikalų su Nuf Nufu.
Na, šiandien jau kastravom, toliau socializuojam ir tvarkom reikalus:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email