Serbentėlė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Serbentėlė uogelė*
Mažutė, bet nėra miniatiūrinis šuneliukas, normalaus įmitimo, dailių formų, apie 8 kg sverianti jautruolė.
Klaskinė situacija – neteko šeimininkės, likę sodyboje trys šuneliukai. Serbentukas rado namus, dabar laikas Serbentėlei ir jos draugui metiniam Nuf Nufui. Abu grožybės. Dabar apie Serbentėlę – apie dešimt dienų kasdien lankiau voljere ir pratinausi vis mėgindama pradžioje tik perbraukti ranka per nugarą pasisekdavo, žingsnis po žingsnio vis labiau ir stipriau ir dažniau – ji tiesiog bėgo ratuku aplink stengdamasi pabėgti, nes bijojo ir nors man galva apsisukdavo kaip po karuselės (pamėginkit tupėdamas viena koja pasispirdamas apsisukti min dešimt ratų ant vieno kulno, tada tiek pat ant kito kulno, tada pakeisti kryptį, kulnai tie patys ir pamatysit;) ), bet kasdien jautėsi pažanga ir pradžioje klaksėjus dantukais apsiginant, po savaitės jau vis lėtėjo, lėtėjo ir štai, pliumpt ir nuvirto ant nugarytės – glostyk pilvelį:) Atšilo Serbentėlė, priėmė, atėjo į glėbį ir net virpa kaip nori būti apkabinta ir kartu. Jau tokio jautrumo šunytė, tokio jautrumo… Jaunutė, apie dviejų metų amžiaus, labai prieraiši, svetimų iškart vengianti, bet manau gyvendama socializuotą gyvenimą greitai apsipras ir prie kitų kalbinimų, sutiktų praeivių šypsenų ir gal būt net priims jų švelnų pabarzduko pakasymą. Labai švelnų;)
Serbentėlė, manau, labiau kur nėra mažų vaikų, kur ramiau ir nėra jai triukšmo, ji tikrai labai jautri. Kiti gyvūnai jai tinka, su šuniukais gyvūno, katės kieme irgi buvo, tai viskas tvarkoje.
Serbentėlė sterilizuota ir visa kita.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email