Olia ir Oga

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Olia (kur daugiau balto ir per nosį baltas brūkšnys) ir Oga. Sesės, panašios viskuo ne tik išvaizda. Abi liaunos, smulkios, ir matyt tik jų ilgos kojos sveria tuos 10kg jų masės. Smulkutės, kelius galvutėmis siekiančios, bet tik foto atrodančios didesnės, o šiaip tai iš viso smulkmenos. Begaliniai mielos, tik kad svetimų prisibijančios tai ir atatupstos paeinančios jei iš priekio pasitinkančias dar nepriprastas rankas mato. Reikia laiko apsiprasti, o tada jau nesitrauks nuo žmogaus, o jei laisvai galėtų bėgioti tai nesitrauktų iš savo teritorijos, namuose tvorų joms pripratus tikrai nereikėtų norint į lauką paleisti – labai jaučiančios savo kiemą ir jo joms pilnai užtenka. Prieraišios ir pavadėliai ne joms, jos turi stipresnius už juos saitus.
Apie pusantrų metų, sterilizuotos, namų reikia tik ne mieste kur gąsdintų triukšmas, mašinų ūžimas, begalė dirgiklių, tik į sodybą – ten jos greitai pasijaustų kaip namuose. Jei kartu tai dar geriau, tai tiesiog tobula.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email