Pasiūlymas turintis spalvą – mėlyna:)

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Turiu pasiūlymą – mėlynai mėlyna ir mėlyniau nebūna. Ar užkibot?Tai jau net neabejoju;) Tokių pasitaiko retai, kur kas rečiau nei metuose kalėdų. Mėlyna, apvali ir stotu ir dar apvaliau apvalesnė dėl savo tankių tankiausio trumpo savo nepaprasto mėlyno kailiuko. Kažkam buvo jos perdaug arba kažkam kažkada nepasisekė katę pamesti ji ir liko lauke ieškoti prieglobsčio. Rado viename Ignalinos kaime, žmonės lauke ją pamaitina, ji ten ir gyvena, priprato ir lauke, ką čia bepadarysi, kaip sakoma, žiemą basas tai basas. Atrodo nepaprastai gerai tai taip ir yra, prieina kai maitina, paglosto katytę, taigi, namuose išsigąstų pirmą dieną, nebūtų gal visai ramu iškart, bet po dienos jau smalsiai, o po dviejų ir laiminga juose gyventų. Dėl sterilziacijos ir visa kita sutarsim, padėsim, pagausim, pavešim jei kur vietoje, žodžiu, sutariamas reikalas.
Kartu su ja jos vaikas, atrodo katiniukas, apie 6mėn. amžaus – linksmas, smalsutis, judrus, žaismingas tik jis nepratęs prie rankų, jį jau imtume kartu su mama kate ir nuolatinių namų jei neis taip kaip jo mamai surasti intenetu, per atstumą, tai jau paėmus, apsipratus katiniukui tada rastų.
Tai dabar dar pažiūrėkit nuotraukas ir panorėkit, o tada paskambinkit man , sutarsim aptarsim detales ir jūsų svajonė išsipildys;)
Skambinti prašau 861232962 po 17val jei darbo dienomis, arba rašykit SMS, perskambinsiu.