Nemo

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Kas sutiko ją, Nemo, tam, laikyk, kad pasisekė – pasimokysi koks gali būti atsipalaidavęs jei tik norėtum. Ji tiesiog pavyzdys galimybių. Visiškai rami, drąsi, priimanti, atsipūtusi, žmonės visi draugai nuo senų laikų pažįstami, kaip namiškiai, kiti gyvūnai irgi, emocijų nepasitikėjimo nesukeliantys, šuniukas gerai uodžiasi, labai gerai – būk draugas, šuniuk, aš jau, prisimeni, seniai tavo draugė. Nepažįstama aplinka?Kas tai?Kaip suprast nepažįstama?Taigi apeik ratą, apuostyk kampus, būsi tarsi namo sugrįžus, visur namai, visur rankos-glėbys toks pats šiltas, visur taip gera, visur įdomu, gyvenimas šviečia ir spindi. Apie šviesą. Šviesos Nemo mato nedaug, gal kai būna kur prieblandoje kokius šešėlius išskiria, be šiaip ne. Bet katei matymui reikia ne akių, uoslė yra svarbiausia. Tai jos šviesa jai reiškia ką kita, tiesiog gyvenimą užuodžiamą, palytėjamą. Ir per Jus, juk Jūs galit būti jos pagalbininkais, vos vos, daug nereikia, tik kad neišeitų kur galėtų kažkas nutikti nematančiam. Ji ir lauke laisvai galėtų išeidinėti, aišku, ne į gatvę, bet šiaip, savo teritorijoj, pasžiūrint, kartu pabūnant tai laisvai.
Nemo begaliniai miela. Murkia per atstumą pajutus, kad kelsit ranką ir glostysit, drąsi belen kaip ir viskas pas ją, kaip matot iš nuostabaus rašto – belen kaip gražu. Jauna katytė. Kažkur pakliuvus į nedidelę avariją, praradusi uodego galiuką, kuris dabar jau nudžiūvęs bus nuoperuotas, perpus trumpesnis, jai pridės tik šarmo, grožio žavesio. O ją palietus aikteli – kailio prigludusio kaip oda švelnumui nėra žodžių aprašyt ir pavadinti šilkiniu tai nepasakyti nieko. Tiesiog nepaprastai žvilgančio švelnumo. Kaip ir Nemo charakteris.
Ieškomi Nemo namai. Įprastai katytei, nematančiai, nepaprastai gražiai.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email