Pinavijos vyras

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Tiesiog toks vardas – Pinavijos vyras.

Lietuviškas katinas. Toks terminas yra. Kai nežinai ką čia labai pasakius tai taip ir sakai. Kaip kad pasivadina kavinė „Lietuviški patiekalai“ tai nors ginčytinas klausimas kiek tie patiekalai tikrai tik lietuviški, bet užtat visiems aišku, kad joje pavalgysi cepelinų, šaltibarščių, žemaičių blynų ir pan.

O ko tikėsiesi iš lietuviško katino?Ko nors kita nei iš norvegiško, latviško ar lenkiško?Tikriausiai nelabai ką, nes šeima ta pati – kačių. Nu bet kai katinas įprastas – ir pameilus, ir pasimuistantis nuo meilinimųsi ir… na, žodžiu, tikriausiai norėjau pasakyti, kad įprastas. Be kažkokių aštrių kampų, geras, mielas ir dar įprastų spalvų… jooo..lyg spalvos gali būti neįprastos – juoda-balta, raina-balta, ruda pilka ir visos variacijos. Oi, nesiseka apipasakoti, pati save išpeikiu vos aprašinėt pradėjusi, matyt taip ir baigsiu šio meilaus, ramaus, santūraus, gero katinuko aprašymą tuo, kad jo vardas Pinavijos vyras, o visa kita – kaip įprasta.

:))

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962

O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant  mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:

https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633