Trys ryži

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Absoliučiai nerealūs…
Pirmoje foto turėtų būti katinukas, kitose atrodo katytės, nors nepatikrinęs nežinosi. O kad patikrinti reikia sugauti, o kad gaudyti reikia turėti kur dėti sugavus, t.y. turėti jiems laikiną globą. Nors… kai matot kokie katinai tai jiems reikia ne laikinos globos o iškart nuolatinės – apsipras ir liks. Nes jie absoliučiai nerealūs.
Pirmas kaip veislinis britų trumpaplaukis ir nėra čia ką aprašinėti kokio grožio, kokios spalvos ir vienžodžiu…
Antroje foto ryža karalienė, kuri net keista kaip dar neišsiplėtė į visatinę vaivorykštę – visa tokia apvali, tokia graži, kad atrodo tik nežemiško fejerverkinio spindesio žvaigždutėmis tuoj išsisklaidyt jai belikę. Trečioje foto nepaprastų, tų ypatingųjų stambių ratų, apsukimų, susukimų dryžuotumo, tamsiai ryškiai ryža net nežinau kas, bet tikriausiais, kačių atstovė reiktų sakyti. Nežemiško grožio, bet greičiausiai reali.
Juos visus gaudys, ką sugaus pirmą neaišku, bet jau užsakymus-rezervaciją renkam – skambinkit ir rezervuokit. Kai pagausim iškart prasukę pro vet kliniką, kur bus nustatyta lytis, nukirminti, nublusinti ir sučipuoti ir Jums į namus pristatyti, jei tik ne Klaipėdoje (ar pan.) gyvenat:) Jiems apie šeši mėnesiai tai po gero mėnesio jau bus namuose apsipratę ir padėsim juos kastruot/sterilizuot.
Tel.861232962