Pipa

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Pipa – apie 3 mėn. amžiaus tamsiai pajūrio smėlio bangelių stiliumi surainuota nugaryte ir balta papilve, apvalutė, minkštutė, šiltutė, putlutė, kurią gali paimti taip va, šitaip, ir dar va kaip ir visaip jai gerai, ir dar pati ant sprando užsikaria, kelius visuomet susiranda ir susiraito murkdama garsiau už traktoriuką, o kai paimi į rankas kojytėmis į viršų kaip tešlą minkydamas vartai, sveri ir glaudi prie veido, tai savo minkštas, apvalias letenėles sulenkusi, atsipalaidavusi kaip šiltutė tešla ir guli prisimerkusi, murkia ir net negalvoja bėgti. O kai įsidūksta, tai viskas rūksta ir maloniai net žlega (:)))) ) Žodžiu, žaidimai tokie jau reikalai, jų tyliai neatliksi.
Meilumo kaip ir minkštumo – begalinio. Išsidūkusi įsitaiso ant kelių miegoti. Jei iškart nepriimsi tai ras būdų ant pečių užsilipti ir palei ausį sėdės ir murks, nėra labai patogu kaip raganai taip sėdėti tai tenka priimti ant kelių. Tada palaimingai posmą atmurkusi, užmiega.
Miegot į lovą ateina. Neįkyriai, kojūgaly švelniai prigula, net nejauti, tik rytais randi šiltą kamuoliuką ant antklodės vis dar miegančią ir tik pajutusi, kad keliesi, pirmą bėga į virtuvę parodyti kelią link šaldytuvo ir labai mėgstamų konservų ir šlapios dešros.
Kai paaugs padėsim sterilizuoti, dabar ieškomi namai.
 
Globojama namuose, dėl jos skambinti tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633