Petra

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Petra labai rami apie 3 mėn. amžiaus katytė. Prisideda prie sesės Pipos šėlionių, bet pirma ir baigia, jau žiūrėk susiraitė į savo mėgiamą vietą virtuvėje ant kėdės minkšto patiesaliuko, o Pipą dar gerą pusvalandį ją bando prikelti, bukina ir tutina, kanda ir graužia, ir ant galvos lipa kol pagaliau supranta, kad sesė nežais. Petra yra ir kuklesnės, nedrąsesnė už sesę ir ant rankų būti nemėgsta. Glostomai būti labai patinka – riečia nugarytę, ima murkti, bet ant rankų paimtai jai pasidaro nejauku ir net murkt nustoja. Jai geriau pačiai sau pamiegoti nei kažkam ant kelių kartis. Bent jau kol kas. Ir išvaizda visai priešingybė Pipai – Petra smailu snukučiu, smailomis ausytėmis, liauna kaip panteriukas, nė gramo papildomo svorio, tiesiog tiek, kiek reikia.

Ir jos raštas, kaip sakau, su akimis – jei įdėmiau įsižiūrėsit pamatysit ant nugaros, iš abiejų šonų tarsi po akį – rainumo rašto centrą. ir nuo to centro išsirainuoja viskas:)

Miegot į lovą ateina. Neįkyriai, kojūgaly švelniai prigula, net nejauti, tik rytais randi šiltą kamuoliuką ant antklodės vis dar miegančią ir tik pajutusi, kad keliesi, pirmą bėga į virtuvę parodyti kelią link šaldytuvo ir labai mėgstamų konservų ir šlapios dešros.
Kai paaugs padėsim sterilizuoti, dabar ieškomi namai.
 
Globojama namuose, dėl jos skambinti tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633