Pirelli

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Pirelli. Mažutis stebuklas. Apie dviejų su puse mėnesių mažylis. Akytė išimta, nes iš lauko paimtas su neįmanomai pagydyti infekcijos sužalota akyte. Katinuko meilumas neišpasakytas. Toks mažutis ir tiek jame daug meilės. Kame telpa?? Iš lauko paimtas buvo kūdutis kaip pagaliukas, nes stipriai viduriavo. Dabar visa tai praeity, sėkmingai užsiaugino storą į visas puses pilvelį ir laimingas, nes nesopa, neraižo ir nekankina, Pirelli mėgaujasi maistu, miegu ir pasivartymais su žaisliuku. Ramus, geras katiniukas. Drąsus, nejaučiantis kokio tai streso nei dėl kitų kačių, nei dėl žmonių. Visiems ant rankų lipa, visiems murkt į ausį pradeda. Kad tik būtų tų jo klausančių ausų.
Kailiukas melsvas su šviesiu poplaukiu ir augs ilgas ir vešlus, atrodys stebuklingai neįprastai, trauks bele ko akį ir kels nuostabą. Tik dabar tas kailiukas toks susikukuliavęs, taip stipriai ir standžiai, kad čia jau ape šukavimą negali būti kalbos – teks sodinti mažių, kasyti ir skusti kad ataugtų jau šukuojamas. Tai bus dabar liūtukas už keleto dienų, o ne kačiukas – kirpimas a la liūtas Simba:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633