Pūkė liūtuku:)

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Katytė paimta iš lauko su prikepusiu, visą kūnelį dengusiu kaip storu luobu veltiniu, kuris jai jau net veržė ir vienintelis būdas kuo greičiau nuskusti.
Katytė baikšti, bet toli gražu ne laukinukė. Kurį laukinį va taip ant rankų laikydamas dar ir apskustum?Be narkozės niekaip. O ši mažylė taip ištvermingai gražiai atlaikė visą mašinėlės zyzimą, laikymą ant rankų, vartymą. Labai supratinga ir gera katytė, čia ir bet kuri naminė būtų tapusi laukine:))
Katytė iš pažiūros atrodanti kaip 3-4mėn. amžiaus, bet gal ir pusę metų turinti. Smulkutė. Bet jau grožio! Spalvos kokios – galvutė tamsesnė, raiba kaip vėžlio kiautosu rusvais patepliojimais, o kūnelis nušviesėja į pilkšvą su smėliniais rusvumais-gelsvumais, dar į galūnes tamsinta tarsi siamo nutamsėjimai. Nu žodžiu, kažkokia labai ypatinga spalviškai. Kailio struktūra kaip persės, ir snukutis nėra bukas, bet toks labiau į bukumą, žodžiu kai liūtukui ataugs kailiukas bus jetus jetus..
Dabar suvakcinuota ir visa kita išskyrus sterilizaciją, kuria pasirūpintume truputį vėliau, lai pirma pripranta naujuose namuose, paauga iki svorio kaip pusės metų, tada.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email