Širdukas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Širdukas. Katytė. Metinė.
Širdukas suvakcinuota, po dešimties dienų bus galima sterilizuoti, tada ieškoti jai nuolatinių namų. Tik ten, kur nėra kitų katinukų, nes Širduko Felv testas teigiamas, taigi, kačių leukemija yra virusinė liga, su kitomis, šio viruso neturinčiomis katytėmis ji nors ir norėtų negalėtų gyventi, nes keltų pavojų ir joms juo užsikrėsti. Leukemija kaip žmonių, taip ir kačių – gali pragyventi sąlyginai daug, gali ir mažai, priklausomai nuo sąlygų vidaus ir išorės. Kol gerai tai gerai. Katytę gali imti tie, kurie tai darytų ne dėl savęs, kad oi, man bus gaila jei/kai ji mirs, o dėl katytės, kad ji gerai, meilėje pagyventų kiek jai skirta. Nes iš tikrųjų tai juk nepriklausomai nuo metų nežinom nei apie vieną gyvą kas kiek gyvens, kas nutiks.
Laukiam tokių žmonių kartu su Širduku ir tikim kad kažkas juk paims. Dėl jos. Tuo pačiu tai bus dėl savęs, net jei to nesuvoksim – užuojauta – energija, ji gydo žmogų.
Katytė aktyvi, veikli, bendraujanti, kalbanti, smalsi.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email