Pūkis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
O čia, sakykit, ar matėt kada mielesnį snukeliuką??Na, aš žinau, dabar pradėsit sakyt „aš mačiau..“, Aš!“ “ Ir aš turiu, mano toks pat mieliausias!“, bet gi klausiu ne to, iš pradžių – ar matėt?? Jau supratot, reikia atsakyti: „ne, nematėm, jaaatus…koks mielas:)*“
Va, gerai dabar, nes žinau, kad tas mielas, anas mielas, kitas mielas, nes mano, dar kitas, nes tiesiog mielas, tai va, visi jie mieli ir kiekvienas atskirai pats mieliausias.
Mažuliukas šitas snukiukas kaip katinuko, Svoris, dydis šuniuko ir yra kaip katino, gal keturis kilogramus, na, gal maximum penkis ir svers, nors abejoju… Ir vardu Pūkis. Kaip kitaip – įsivaizduokit koks jis buvo mažuliukas mėnesio ar dviejų šuneliukas – pūkiukų kamuoliuks, kaip mažas pros mėnesių kačiukas. Tai va, ir gavo vardą Pūkis. Viskas gerai, tik negerai, kad bobutė vis dėl to skaitė, kad šuns vieta prie būdos ir Pūkis gyveno prie būdos – kai pririša nepasirinksi. Dabar Pūkiui dešimt metų. Jį ir mes pririšom prie būdos, nes kito laikymo būdo nelabai ir yra. Užtai yra nusistatymas, kad dabar surasim Pūkiui namus nė prie jokios būdos, o prie žmogaus šono, ant sofutės, fotelio ir greta kai eina pasėdėt į sodelį, ar pas kaimyną paplepėti. Nes kad buvo pririštas visą savo iki šiol gyventą laiką, tai dar nereiškia, kad likusį, minimum gal beveik tiek pat kiek gyveno, na, gal pusę kiek gyveno, sunku pasakyti, bet mišrūniukai smulkmenos gyvena tikrai labai ilgai palygint, iki dvidešimt metų visai galimas daiktas… oi, na, norėjau pasakyti, kad nereiškia, jog ir toliau nori taip gyventi. Jis gali ir nori kitaip, ir bus kitaip. Jūs pažiūrėkit į šį mažybinį šuniuką ir apsispręskit.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633