Pūkis R.

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Pasivėlęs… pasivėlęs… nu ir kas! Gražiam bernui ir… pasivėlimas tinka;)
O jis pirmoje foto ar žinot ką čia daro?Ogi, jis žvejys katinas ir rodo kokio dydžio žuvį yra sužvejojęs. Rodo, žinoma, atstumą tarp akių tos pagautos žuvies, ne pačios žuvies ilgį, čia abejot nereikia, kaip ir pas žvejus priimta toks matas (kaip žvejoja matysit kitose, toliau įkeltose foto)
O grįžtant prie susivėlimo ir kad Pūkis R. gražus tai jau nei pasiginčysi, nei mėginkit!
Pūkis jaunutis, metų neturinti, bet stambus, ilgas, dičkis ir dar kailis, kurį biškį reiks su juo gražiai susitarus po truputį gražinti – jis, žinote, besiveliančios struktūros, teks pratintis prie šukavimo, būkit atkaklūs! Pūkis kada nors tai įvertins. Bet nebūtinai. Nu ir nereikia – kad jo kailis būtų gražus juk norit Jūs, o jam tai giliai dzin:)
Tai va, tas gražusis Pūkis meilutis ir pratinasi būti dar meilesniu, nes visai neseniai beveik visai laukiniu lakstė nesuprasdamas kas tie žmonės ir ko jie iš jo nori kol suprato, kad tai jis iš jų nori maisto. Dabar jis jau socializavęsis – meilus, mielai priima glostymus, vartaliojasi, sekundei kokiai tarsi išsigąsta glostymo, tada vėl grįžta į poziciją GERA kaip glosto ir vėl gali tęsti. Mielas, gabus, išmoks viską.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email