Smiltytė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Prašiau, Smiltyt, nu, Smiltyt, būk gerutė, nu pasirodyk kokia tu graži niekas nematęs tokios! Ji beveik patikėjo, biškį leidosi parodoma iš tos, iš kitos pusės, ir vieną snukučio pusę, ir kitą, o gal kad pas kates nėra blogos pusės kaip pas moteris, kurios kai jas fotografuoja tuoj atiderina kaip į kur žiūrėt ir ką rodyt;) Smiltytės garantuotai visos pusės TOS, gerosios:)
Jauna kaip mėnulis jaunas, vos 7 mėn ko gero, apvalutė, minkšta, trumpučio, švelnaus, tankaus kailiuko, kuris ribuliuoja kaip vandenynas virš koralinio rifo kai visos jo spalvos iš apačios matosi mums iš viršaus ir atsigrožėt negalim kaip gali būti tiek daug gražu ten, apačioje, kaip ir spindint vaivorykštei čia, viršuje, ar saulėje siūbuojant pušų šakoms kai ant jų rusvos voverės šokinėja. Viskas ribuliai ir mirguliai ir viskas taip gražu kas tikra.
Pasakiškai graži kataitė. Nėra drąsi, kuklutė ir namuose kurį laiką ramiai, kukliai pasislėpusi sėdės kol patikės Jumis ir savimi, gali užtrukti ir savaitę, ir dvi, bet, kadangi Smiltytė, kaip sakau, ištraukiama, t.y., ją pasiimi ir glostai, nešiojiesi, ji nei plėšiasi nuo rankų, nei draskosi, tai ilgai netruks, tik ta įprasta adaptacija. Svarbu, kad patikėtumėt ir leistumėt jai pas Jus apsigyventi. Viskas ateis su laiku Ir vasara, ir Jūsų draugystė:)
 
Sterilizuota ir visa kita.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
https://bank.paysera.com/popup/pay/pick_payment_email