Pūkis

Kategorija
Išlydėti
Apie gyvūną
Staiga ir netikėtai ir taip nelemtai, tiesiog pasidarė blogai…išėjo…
Atėjo vėl metas priminti apie Pūkį – Liūtą Karalių. Ir išvaizda kai dabar apkirptas ir ilgiausias jo kailis dar neataugęs, ir vidinėmis savybėmis – savo vertę žinantis, palaikantis ir norintis, kad ir kiti ją palaikytų. Taigi, katinas su tikru katinišku charakteriu. Individualistas. Leidžiantis su savim tiek, kiek leistų mėlynas kraujas. Išdidus. Gali glostyti, jis markstosi, bet tokio nepatampysi. Galėsi, žinoma, paimti ant rankų kai jau būsi jo favoritas, kai pažinsi jį, o jis tave, kai apsigludinsit charakteriais ir pripažinsit, kad esat viens kito verti.
Žinoma, maži vaikai Pūkiui – ne. Kiti gyvūnai?Na, po mėnesio sėdėjimo kambaryje kur pilna kitų katinų ir stebint juos pro savo nuosavo narvo grotas, jis jau priėmė šią kompaniją tiek, kad gali kartu gyventi laisvai. Bet pirmas savaites buvo baisiai įsižeidęs, kad kambaryje erdve reikia dalintis su kitais. Bet ką darysi, teko ir karaliui priimti tam tikras taisykles, labai nepasišakosi. Nėra vietos kiekvienam atskiri apartamentai. Gal, nebent pas Jus yra?
Tai Pūkis, kastruotas, čipuotas ir t.t. laukia pasiūlymų.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633