Rikis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Rikis. Apie 5 metų a la laikiukas. Didelis, ilgomis kojomis, labai tankiu, minkštu trumpu kailiuku. Rikis jau kartą pas mus buvo, pasidovanojo, o dabar vėl sugrįžo – kaip bumerangas. Nes žmonės nepastovesni už orus. Ima, laiko, pabosta, kažkuo neįtinka, arba tiesiog… gal pakeis kitu, gal dar kažkas, bet, žodžiu, važiuoja gyvūnas atgal į globos namus. Labai patogu – paturėjai, pabodo, atvežė atgal Tai, žinoma, geriau nei tiesiog atrišti ir paleisti, tačiau vis viena kažkaip… pasaka be pabaigos. Ratas.
Taigi, laikiukas Rikis yra draugiškas, geras šuo. Labai judrus, labai bendraujantis, labai trokštantis veiklos, dalyvavimo.
Labai gražus viskuo, net ir ta užpakalinė dešnė trumpesnė ir plonesnė kojytė jam neatima grožio. Man tai netrukdo. Tikiuosi ir Jums netrukdys. Kas jo kojytei?Su tokia gimė – plonesne ir vos trumpesne, tai bėgant, žinoma, jaučiasi šlubčiojimas. Jam tai nekelia jokių nesmagumų. Pati natūraliausia būsena.
861232962

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633