Ronja

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Ronja. Dar vis mažylė, apie 5-6mėn minkšto minkšto, tankaus ir vėsiai šilkinio tamsiai juodai su rudu pramaišiui su pasteliniu perėjimo krašteliu rainuoto kailiuko. Šiaip ramesnė nei hiper aktyvus tokio amžiaus kačiukas, gal dar ir dėl to, kad balso jos nesu girdėjusi – jos kaip nėra, vaikšto kaip katė minkštais leteniukais dėlioja – nei tapsenimo, nei miauktelėjimo, tik žiūri, sėdi ir žiūri:)) Dūkimo valandėlėmis po jos kojytėmis žemė dreba kaip ir po bet kurios garsios katės kojomis;) Gretia užmurkti, net ant rankų leidžiasi paimama, galim išsiglostyti, ateina ant kelių pamurkauti, pamindžioti, ilgai, kad pagulėt tai neužsibūna, matot, reikalų yra, ne viena katė namuose, tai su jomis daugiau veiklos turi, tada žmogaus mažiau reikia.
Gražuolė bus sterilizuojama po panašiai mėnesio, tuo bus pasirūpinta, dabar jau gali keliauti į nuolatinius namus pratintis, kas ilgai jai neužtruktų, kokią dieną apsiuostytų, apsižvalgytų, susipažintų ir gerai jau būtų.
Nuotraukose matosi, praskusta kairės kojytės kailiukas – čia kai mažutė, prieš pora mėnesių blogavo tai buvo įstatytas kateteris, vaistai ir vitaminai lašėjo, kailiukas jau atauginėja, da už mėnesio jo jau ir nesimatys.
Katytė nublusinta, nukirminta, vakcinuota ir čipuota.
 
Globojama namuose, dėl jos skambinti tel.: 861232962