Tajus

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Pavasario pavakario dulksnoje žydrai dulkėtos nuotraukos… Gal ir visai gražu…
Tajukas turi šansą savo 7-8 metuose gyventi nesisukant kaip vilkeliui. Kai prisegi ką nors prie vieno taško, jis, taškas, tampa pasaulio centru. Ir kaip žemė apie savo ašį visą gyvenimą sukiesi apie tą tašką grandinės ilgio diametru. Sako, gerai gyvena šuniukas – pamaitintas, kai neša valgyt paglosto, gal net ne kartą per dieną. Sako, kosk laimingas šuniukas, kaip gerai gyvena, pažiūrėkit kaip džiaugiasi kai link jo eina šeimininkas su blideliu! O ar mato kas nors ką šuniukas daro kai palikus dubenėlį atgręžiama nugara ir tolstama?Ką jis tada jaučia?
Stiprų tašką-pasaulio centrą, apie kurį sukiesi visą likusį laiką išskyrus tas 2min kasdien kai stovi įsitempęs kiek leidžia grandinė ant dviejų matydamas artėjantį šeimininką, pasitinkant, išnaudojant akimirksniu greičiau, ilgiau kai prieis. Kai įsitempi kiek leidžia grandinė išloši akimirksniu greičiau ir ilgiau susitikimą. Prisilietimą. Tas jausmas…
Ir tada tolsta. Kaip grandinė ratu. Kartojasi kaip žiemos ir vasaros.
Tajukas matosi, kad sukęsis ant grandinės, kai vedžiojant stabteli, tampi jo centru ir jis ima eiti rateliu. Taip daro visi rišami šuniukai.
Norim Tajui namų ir draugų ar draugo. Reikės cedžiotis pavadėliu, nes nors ir prieraišus šuniukas, bet visai negirdintis, kad nenuklystų ir nežinia kada susiprotėtų, kad reikia suktis ir grįžti. Su pavadėliu labai gražiai vaikšto, nesitampo, risnoja kaip poniukas:) O šiaip mažius, palei žemę, bet kaip laikiuko kopija sumažinta – tos ausytės, užriestas purus uodegiukas. Kailis tik prašosi būti išpraustas ir iššukuotas.
Tajus kastruotas, nuvalyti, sutvarkyti dantukai, vakcinuotas, nukirmintas, nublusintas, čipuotas.
Tapkite jo pasaulio centru.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: