Rudolfas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Nu jau labai nenorėjau duoti jam šį vardą, bet kad tas vardas pats prišoko ir prilipo ir niekaip! Tai čia – Rudolfas.
Trumpas, storas, drūtas, kietas, kietu, storu, trumpu, drūtu sprandu, apvalia, didele galva, stambiomis letenomis, trumpa stora uodega. Tai koks kitas vardas galėjo prilipti?! Tik Rudolfas!
Laaabai mielas, draugiškas, meilusmeilus katinas. Ir nagus išskėtęs tik minko, tik lipa, prie objektyvo spaudžiasi, taip ir taikosi ant kelių užsikarti, patikėkit, nufotografuoti tokį meilūną nėra paprasta atstumą išlaikyti. Bet šiaip ne taip, šiaip ne taip…
Rudolfas trumpasprandis ir toks apvalainas pasidarė po kastracijos ir meilumas irgi po kastracijos pakilo dideliausias. O dar tik apie pora mėnesių kai pas mus, tai dar po poros mėnesių matyt jo sprandui tik vokiečių aviganio „antkakliukas“ tiktų:)Auga vyrukas kaip ant mielių.
Tiesa, jis senokai užaugęs, jis jau netgi įaugęs tas mūsų Rudolfas, jau kokius 6-7 metus pasiekęs. Nors katinui čia tik viduramžis, dar jam džiuginti ir pačiam džiaugtis ir džiaugtis mažiausiai dešimt metų.
Taigi, kam norėtųsi šio vyruko į draugelius?
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633