Servalas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Servalas. Daviau jam tokį vardą. Net nesuvokiama kaip katės gali būti tokios gražios. Tobulos katės. O Servalas iš viso kažkoks kaip netikras – pats didžiausias mano kada matytas katinas – jie nėra storas, jis ilgomis kojomis, ilgo kūno, ilgos uodegos, reikia pamatyti kad suprasti, nes tokio proporcingumo, na, žodžiu, žiūriu į jį ir visko jam pavydžiu. Spalva kailio, akių žalumas ir forma akių ypatinga. Ir šiaip toks nepriklausomas, bet jau pradeda rodytis jo be galo smalsus ir bendraujantis būdas. Anksčiau sėdėdavo aukštai ir nesiartindavo, dabar sekioja iš paskos ir viską tikrina ką darai – atsinešei kažką?… aha…prieisiu apžiūrėsiu, pauostysiu, net tiesiamos rankos neišsigąsiu, apuostysiu pirštus, kepštelsiu visus daiktus kuriuos čia išrikiavai, patikrinsiu, gal man kas tinkamo?O jei tai panašu į grobį…. Uch, bus tam grobiui!
Iš tikrųjų tai katinas, kuriam reikėtų lauko – jame jis žydėtų, graužikus matyt ne vien smulkiuosius neštų, jis tiesiog sutvertas medžioklei. Ir pažinimui. Tai katinas, kuris viską norės pats apžiūrėti. Jam reikia veiklos, jam norėtųsi tokio pat smalsaus šeimininko, kad kartu pažintų, kad bendrautų, tokios kuris vertintų Servalą ir matytų jo sugebėjimus.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633