Rumba

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Grožio Rumba. Negali jos nerodyti ir iš tos ir iš kitos pusės, kai ji pasisuka, šokteli į orą visomis keturiomis, ir iš tos pozicijos šauna į priekį, kai žaidžia, stovi greta, glaudžiasi, kviečia padurniuoti, linksma, visuomet linksma, džiaugsmu spindi akys ir snukutis, bendravimo aktyviai, smagiai meistrė. Ir ačiū jai auginusiems, su ja bendravusiems – švelni, gražiai žaidžia, gražiai greta bėga, netaip labai ir lupa į priekį nors atrodo kad bėga vėją pasikinkius, bet grįžta palaukti, atsisuka, stabtelia pašaukta vardu, kuris jai tikrai labai tinka – Rumba.
Jaunutė, apie dviejų metų amžiaus, tvarkinga, kambarinė šunytė. Didelė didelė kaip laikutė stambi kad būtų, labai grakščios, puikios išvaizdos.
Jauniems žmonėms kaip draugė, kaip kompanjonė, kelionėms po pievas ir per gerą laiką. Ir su kitais šunimis draugiška, jei ant jos nepyksta ir ji ramiai reaguoja, sutartų su visais. Žmonės tai apskritai jai visi draugai, nė jokios baimės nejaučia nei vienam, taigi, ir jai nėra ko jos jausti, ji laisva, atsipalaidavusi – žaiskim!
Artimiausiu laiku bus pasirūpinta jos sterilizacija, ką galima padaryti atvežant jau iš naujų namų, taigi, pagalvokim:)
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633