Runcius

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Dar vaikas, bet jau apsimeta vyru:) Runcius tik tik išaugęs į didžiulį ilgšį katiną – visas ilgas, kojos ilgos, uodega ilga, net snukiukas, matot – iiiilgas. Toks avatarinis snukeliukas;)Didelių didelių išstypusių katinų tokie būna, ką tik buvusių paaugliais ir, staiga, OPLIA jau ir suaugęs.
Labai mielas. Piktumo nešant, glostant, pernešant, pranešant nepastebėta. Tokie piktumai labiau įmitusiems dideliausiems ir jau savo tvarką įpratusiems daryti katinams su patirtimi būdingi, tokius nelabai panešiosi kur nori, tokie pareiškia savo nuomonę plačiai, su užmoju ir geru, tvirtos letenos užsimojimu užtvirtinami kad daugiau nekiltų noras vėl kada tįsti;) Tai Runcius ne toks, jis dar jaunas, jau nebus toks, nes įpratęs bus prie nešiojimų, jis paslankesnis, tiksliau, nuolankesnis tai mums, žmonėms, tokie būna parankesni ir mielesni dūšiai, patogesni, kitaip sakant:)
Tai va, išsiaiškinom – Runcius patogus katinuks;)
Tuoj bus iškastruotas ir ieškomi namai. Iš tikrųjų tai namai ieškomi jau dabar nelaukiant būtinai tos kastracijos, nes tai galima atlikti ir jau iš nuosavų namų, viskas daug geriau sekasi kai daroma iš namų, kur kas tvirčiau, drąsiau ir saugiau.
Taigi, Runcius, mėlynas su baltais lopais ten kur reikia ir ten kur gražiausia, kad katinukas puošniai atrodytų – pakaklėje, ant letenukių, per nosiuką rožavą rožavą kaip mergaitės… CHI:))
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: