Sodė

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Sodė. Katė, nemėgstanti reklamos ir pabėganti nuo objektyvo, bet ji nesupranta, kad jai, kaip ir kitiems gyvūnams, kurie nori, nors gal būt to ir nežino, bet jaučia intuityviai, rasti namus ir savo žmones, jiems jos reikia. Keistai, žinoma, taip surėdyta, bet mūsų pasaulis stovi ant reklamos, įtariu, net laikosi ant jos, kaip ant vieno iš drambliukų, straubliukais Žemės blyną iškėlusių… nes… yra trys drambliai? Ant trijų?… ar… aš ką painioju? ..žemė ne blynas?.. oi, na prisimenu, mačiau ir tokį piešinį, variantą, gal pasakų knygoje, neprisimenu, nu bet tikrai… ai, nu gerai, Sodė – rami, santūri, miela, bendraujanti, nemėgstanti šurmulio, bet mylinti vieną žmogų, na, gal keletą namiškių, trokštanti kaip ir Jūs ramaus, šilto, tikro bendravimo. Jauna, iki dviejų metų amžiaus katytė.
Sterilizuota ir visa kita.
Beje, raštų, išsukimų, posūkių ir užraitymų neelinių. Kaip ir akių, didumo su servizinėmis lėkštėmis. O pati smulkutė, liaunutė, ilga ir panterinio sudėjimo.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633