Tamtara

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Tamtara taip ir liko ta pati tokia pati – kukliai galvą slepianti skreite ar pažasty, pasišalinanti vos gaunanti daugiau dėmesio, nuleidžianti akis ir verčiau jų nekelianti, verčiau nesusitinkanti žvilgsnio, o gal tiesiog neprasidedanti, liaudiškai tariant. Neturėtų būti nereikalinga žmogaus, manau, jai reikia, tik ne dažnas turim tiek kantrybės kad gyventi kartu ir palikti ramybėje kad sulaukti. Jau verčiau sutinkam visiškai be naudos, kai net patys žinom, kad niekas nepasikeis ir nieko nepakeisim, daryti viską, kas neįmanoma (yra liaudiškas posakis… mmm… nnn. žemę raižyti) nei nieko nedaryti. Darymas vardan darymo. O paleistume, tiesiog gyventume ir dažniau debesis ganytume tai daugiau naudos būtų – ne tik katei ateitų metas prie mūsų priprasti, bet ir patys su savim susigyventume. Savaime. Viskas ateina savaime kas reikia ir kada reikia. Neatėjo?Na, vadinasi, dar ne metas. Ateis.
Jauna, metų neturinti, labai ilgaplaukė, bet visai nesiveliančio, nes slidaus, krentančio, nesipūkuojančio kailio, su ilgiausiais kiek tik įmanoma ūsais užraitytais perraitytais.
Viskas, kas reikia padaryta, tik pridėti Jūsų kantrybę. O gal išbandyti patiems maga kiek jos turit, ar apskritai turit?..
Nes buvusi, turėjusi, o grąžinta, nes vis besislepianti, o norisi meilios, iškart, na, bent per keletą mėnesių, ateinančios.
Tamtarai buvo per mažai. Tų keleto mėnesių kad prieiti.
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633