Šokoladinės

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Retokai pasitaikančios šokoladinės spalvos kailiukais šunytės mergytės gimę spalio mėnesį, užaugo be mamos, bet linksmos, nes buvo žmonės, kurie jomis rūpinosi, auklėjo – sakė tą galima, aną negalima, čia eikit, čia neikit, o jos darė ir taip, ir savaip, ir visaip, nes jos gi mažutės, joms daug kas galima atleisti:) Sargios, energingos, žvitrios mažučių liaunų, bet raumeningų kūnelių, tokios užsiėmę įvairiais reikalais, kurių pilnas kiemas ir jų galvelės. Ypač kai galvelė ne viena tai draugėje dalykai įdomesni galvojasi ir planai dėliojasi – viena sumąstė, kita iškart įvykdė:)
Gyvenę lauke, bet jos mielai ir kambarin eitų, visų prideramų dalykų išmoktų, na, kaip visi šuniukai išmoksta. Joms idealu jei rastų namus kur ir į vidų įbėgti, ir laukan išbėgti, kad būtų laisvė ir oras, kur galėtų visam kiemui vadovauti ir savo tvarką susidėlioti. Labai draugauja su katėmis. Globėjų katinui, namų šeimininkui dėmesio tikrai nestinga, ko gero jis jau nuo to pavargo, tuo labiau, kad kartais ima abejoti ar tikrai namuose, kieme šeimininkas jis?…:)
Mergytės ir užaugę bus nedidelės, iki 10 kg. Jos randasi Rokiškio r, Obelių sen. Esant reikalui galėtume pavėžėti, svarbu jog rastų mylinčius šeimininkus.
Tel 864164615
Beje, dar po poros mėnesių bus pasirūpinta jų sterilizacijomis, taigi, Jums nedaug belieka kuo rūpintis, nebent tik būti gerais šeimininkais:)