Meškis Rudasis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Būna katinukai juodu kailiu, būna, ryžu, tai kiti sako, rudi, o būna iš tikrųjų rudos spalvos, kaip šis Meškiukas. Nei juoda, nei ryža, bet tikrai rudė meška:) Apvalutis visas, minkštutis, trumpickis dailus bernelis apie pusės metų iš pažiūros, ne daugiau. Kai paimi tai yra ką laikyti, toks pilnas glėbukas jaučiasi:) Mielas labai, be dviejų minučių meilutis, bet jau ir dabar gali išglostyti, nešiotis prisisaugant, kad iš glėbio nepanorėtų išnerti. Kuo daugiau nešiosi, tuo greičiau taps nešiotiniu drąsuoliu glėbio fanu:)
Meškis su sesute, labai tamsiai vėžline, kurios vėžliškumas tokiu rusvu ribuliavimu ant viso kūnelio matosi, o ant snukučio dėmelė – plunksnelė tik, labai nežymiai, bet ir to gana, kad vizualiai jos snukutį vos vos platesniu ir tarsi suplotasnukiu daro:). Vėžlinė Meškutė irgi labai meškiška, apvalutė, tik mažiau meilutė, nes visai neseniai buvo ant rankų neimama, laukinukė, o dabar jau paimama, tik jai baisu ilgam tai tik paimi, paturi ir atgal paleidi. Bet jau atsipalaiduoja, žaisti ima, meilutė bus.

Abu buvo nuo gripo gydomi, bet jau sveiki, jau ir sterilizuoti i

Čia foto ir skelbimas Meškio Rudojo:

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…