Šviesioji

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Čia iš kelio į Kuktiškes stotelės – katiniukai užmatyti visai netyčia ir tada gaudyti Pauliaus ir jo merginos po krūmais, šabakštynais, kol ištraukė vieną po kito, sugaudė šnypščiančius ir besispjaudančius, nes išsigandusius, visai mažuliukus, apie pusantro mėnesio katiniukus. Ačiū jiems, kad pamatė, neliko abejingi, nepravažiavo, nenumetė kitiems info kad reikia imti, kad tokie yra o patys gaudė. Kitaip galėjo laikas dingti ir katiniukai išsilakstyti, nulįsti kur nors, vėliau nuvažiavęs galėjai ir nerasti.
Pirma foto – mažyliai kai nuslūgo įtampa, kai jau ramiai dėžutėje pailsėjo ir vandens visą dubenį išgėrė, buvo išglostyti, nurimo ir iškart nusmigo tiesiog sėdėdami, galvytės nukabo.. Dievuliau tokie mažuliukai, bejėgiai, tiek streso, baimės.
Paulius grįžo ir visus tris (viena mergytė iškart rado namus) pasiėmė laikinai globai į namus, išsivežė juos į Kauną ir iš ten dabar dovanosim.
Keliu visų foto – likusios labai šviesios rusvos spalvos, beveik smėlinės, švelniais parainavimais mažylės (pirmoje foto smigusi kairėje:) ) ir platesniais, įdomesniais pilkais išrainavmais katiniuko, smigusio su sese ir iškart buvusio/vaidinusio labai pirktą, o iš tirkųjų labiausiai išsigandusiojuodai baltai pamarginto labai mielo mažylio foto. Pasigėrėkit, pagalvokit ir apsispręskit kuris bus Jūsų mažylis, išaugsiantis į didelį draugą katiną.
Dėl katiniukų skambinti jų globėjams tel.: 869581829

Čia smėliškai rainos katytės skelbimas ir foto: